Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Fighting System / Men / Seniors / -94 Kg
(Saturday)
Gotowy
Csaba Zsigmond-székely
Hungarian Sport Ju-Jitsu Federation
Wygrana walkowerem
Tomasz Szewczak Polish Ju-Jitsu Team
Fighting System / Men / Seniors / -85 Kg
(Friday)
3-1
Gotowy
William Seth-Wenzel
Team Sweden Jujutsu
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:24
Rinu Adonis Trasca Staicu Romanian Martial Arts Federation
Fighting System / Men / Seniors / -56 Kg
(Friday)
1-1
Gotowy
Ara Tzanikian
HELLENIC JU-JITSU FEDERATION
Wygrana na punkty - 03:00
Ryan Lodens Belgian Ju-Jitsu Federation
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
2-1
Gotowy
Raoul Bickmann
Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Shakeel Sammady Canadian Jiu Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
6-1
Gotowy
Mohamed Alqubaisi
UAE Jiu Jitsu Federation
Wygrana na punkty - 06:00
Nimrod Ryeder Israel
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -70 Kg
(Friday)
5-1
Gotowy
Renata Iakubova
Russian Jiu-jitsu Federation
ASHTEN SAWITSKY Canadian Jiu Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -62 Kg
(Friday)
4-1
Gotowy
Carlos Castillo
Asociacion Nacional de Jiu Jitsu Japones
Erdenebaatar Ulziitogtokh Mongolian Jiu Jitsu Association Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
2-2
Gotowy
Hamzeh Rasheed
Jordan Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Boris Borysenko Ukraine
Fighting System / Men / Seniors / -56 Kg
(Friday)
1-2
Gotowy
Vlad Dan Lascu
Romanian Martial Arts Federation
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:56
Felipe Iglesias De La Torre REAL FEDERACION ESPAÑOLA DE JUDO Y D.A.
Fighting System / Men / Seniors / -85 Kg
(Friday)
Gotowy
Wout Duez
Belgian Ju-Jitsu Federation
Wygrana walkowerem
Ryutaro Okada Jiu-Jitsu Federation of Japan
Fighting System / Men / Seniors / -85 Kg
(Friday)
3-2
Gotowy
Adam Mustafa
Ju-Jitsu Danmark
Wygrana na punkty - 03:00
Arso Milić JU-JITSU FEDERATION OF MONTENEGRO
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -70 Kg
(Friday)
5-2
Gotowy
Magdalena Loska
Polish Ju-Jitsu Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Manda-marie Miguel-kabeya Belgian Ju-Jitsu Federation
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / +70 Kg
(Friday)
Gotowy
Eva Bisseni
FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU
Wygrana walkowerem
Ishtar Obaid IRAQ JU-JITSU FEDERATION
Fighting System / Men / Seniors / -56 Kg
(Friday)
1-3
Gotowy
Romain Chazette
FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU
Zwycięstwo przez pełny ippon - 02:35
Christoffer Forsberg Team Norway JJIF
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
6-2
Gotowy
In Seong Jang
Jiu-Jitsu Association of Korea
Wygrana na punkty - 06:00
Emuri Ibarra MÉXICO
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -70 Kg
(Friday)
5-3
Gotowy
Khulan Batbaatar
Mongolian Jiu Jitsu Association
Emma Dina Kamarić CROATIAN JU-JITSU FEDERATION Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -62 Kg
(Friday)
4-2
Gotowy
Jairo Alejandro Viviescas
FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Osama Kandil SAUDI JIU-JITSU FEDERATION
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
2-3
Gotowy
Damiano Daleo
FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Luka Lanščak CROATIAN JU-JITSU FEDERATION Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Fighting System / Men / Seniors / -56 Kg
(Friday)
1-4
Gotowy
Joseph Carlos Pimentel
Canadian Jiu Jitsu Association
Arash Mehdi Hadiha Team Sweden Jujutsu Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:30
Fighting System / Men / Seniors / -85 Kg
(Friday)
3-3
Gotowy
Rafael Alberto Castillo Diaz
JJIF - Athlete
Nicolas Baez Schweizerischer Judo und Ju-Jitsu Verband Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:47
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
6-3
Gotowy
Balatbi Yandarbaev
Belgian Ju-Jitsu Federation
Maitham Sabba bahrain national team Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
2-4
Gotowy
Shakeel Sammady
Canadian Jiu Jitsu Association
Wygrana na punkty - 06:00
ADRIAN KOZICZ Polish Ju-Jitsu Team
Fighting System / Men / Seniors / -85 Kg
(Friday)
3-4
Gotowy
Alec Hoffmann
Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Nikola Trajković Ju jutsusavezSerbia Wygrana na punkty - 03:00
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -70 Kg
(Friday)
5-4
Gotowy
Zafeiria Panagiotarakou
HELLENIC JU-JITSU FEDERATION
Wygrana na punkty - 06:00
Cheryl Perez Asociacion Nacional de Jiu Jitsu Japones
Fighting System / Men / Seniors / -56 Kg
(Friday)
Gotowy
Jules Simon
FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU
Wygrana walkowerem
Sunil Gurung Nepal Ju Jitsu Association
Fighting System / Men / Seniors / -85 Kg
(Friday)
3-5
Gotowy
Denis Belov
Russian Jiu-jitsu Federation
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:48
Balam Quitze MÉXICO
Fighting System / Men / Seniors / -56 Kg
(Friday)
1-5
Gotowy
Andrea Ventimiglia
FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Wygrana na punkty - 03:00
Jeison Camilo Mora FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -62 Kg
(Friday)
4-3
Gotowy
Jakob Bitici
Team Sweden Jujutsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Ihala Kihibiya Pathiranage Gayan Chintaka Pathirana Jujitsu Federation Lanka
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -70 Kg
(Friday)
5-5
Gotowy
ASHTEN SAWITSKY
Canadian Jiu Jitsu Association
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Martina Gramenius Team Sweden Jujutsu
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
6-4
Gotowy
Roman Babii
JJIF Moldova Team
SAOUD ALHAMMADI UAE Jiu Jitsu Federation Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -62 Kg
(Friday)
4-4
Gotowy
Zayed Almansoori
UAE Jiu Jitsu Federation
Carlo Pena Jiu JItsu Federation of the Philippines Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:56
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -77 Kg
(Friday)
Gotowy
Marshelpaul Samshanujith
Jujitsu Federation Lanka
Marvin Mariano Jiu JItsu Federation of the Philippines Wygrana walkowerem