Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-42
Gotowy
Meshi Rosenfeld
Israel
Amal Amjahid Belgian Ju-Jitsu Federation Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-46
Gotowy
Daniel De Maddalena
Schweizerischer Judo und Ju-Jitsu Verband
Barak Meyouhas Israel Wygrana na punkty - 06:00
Ju-Jitsu / Men / Seniors / Duo
(Saturday)
2-51
Gotowy
Vongsawan Wuttiwannaphong
Ju-jitsu association of thailand
Wygrana na punkty
Matuszczyk Paszewski Polish Ju-Jitsu Team
Fighting System / Men / Seniors / -77 Kg
(Saturday)
1-50
Gotowy
Boy Vogelzang
Judo Bond Nederland
Jonas Lund Team Sweden Jujutsu Wygrana na punkty - 03:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -69 Kg
(Saturday)
5-41
Gotowy
Tomer Alroy
Israel
Abdulla Aljneibi UAE Jiu Jitsu Federation Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-47
Gotowy
Kuanysh Akhmetov
Kazakhstan Jiu-Jitsu Association
Viking Wai Chun Wong HONG KONG-CHINA BRAZILIAN JIU-JITSU ASSOCIATION Wygrana na punkty - 06:00
Ju-Jitsu / Men / Seniors / Duo
(Saturday)
2-52
Gotowy
Divjak Jakšič
Ju-jitsu Federation of Slovenia
Lodens Lodens Belgian Ju-Jitsu Federation Wygrana na punkty
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
Gotowy
Juan Castillo
FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Wygrana walkowerem
Denis Beenen Canadian Jiu Jitsu Association
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-43
Gotowy
Mariella Rafael
Jiu JItsu Federation of the Philippines
Wygrana na punkty - 06:00
NAIOMI MATTHEWS United Kingdom JiuJitsu Federation
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
Gotowy
Vlad Dan Lascu
Romanian Martial Arts Federation
Wygrana walkowerem
Obaid Al Nuaimt UAE Jiu Jitsu Federation
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
4-37
Gotowy
Jan Cortez
Jiu JItsu Federation of the Philippines
Jeison Camilo Mora FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU Wygrana na punkty - 06:00
Fighting System / Men / Seniors / -77 Kg
(Saturday)
1-51
Gotowy
Andrei Cristian Vacariu
Romanian Martial Arts Federation
Wygrana na punkty - 03:00
Nikita Nikitin Russian Jiu-jitsu Federation
Ju-Jitsu / Men / Seniors / Duo
(Saturday)
2-53
Gotowy
Butler Paszkiewicz
Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Pešić Vukotić JU-JITSU FEDERATION OF MONTENEGRO Wygrana na punkty
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -69 Kg
(Saturday)
5-42
Gotowy
Giuseppe Corazza
FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Marc Lim Jiu JItsu Federation of the Philippines Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-44
Gotowy
Noa Lipszyc
Israel
Laurie Lesauvage FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-49
Gotowy
Won Hee Jo
Jiu-Jitsu Association of Korea
Abdulbari Guseinov Russian Jiu-jitsu Federation Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-48
Gotowy
Nathan Dos Santos
Canadian Jiu Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:12
Maciej Kozak Polish Ju-Jitsu Team
Ju-Jitsu / Men / Seniors / Duo
(Saturday)
2-55
Gotowy
Ben Brahim Iazzetta
FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Wygrana na punkty
Vongsawan Wuttiwannaphong Ju-jitsu association of thailand
Fighting System / Men / Seniors / -77 Kg
(Saturday)
1-52
Gotowy
Jonas Lund
Team Sweden Jujutsu
Wygrana na punkty - 03:00
Andreas Knebl Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
Gotowy
Faris Kashmeeri
SAUDI JIU-JITSU FEDERATION
Wygrana walkowerem
Gyeong Seop Lee Jiu-Jitsu Association of Korea
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
4-38
Gotowy
Omar Mohamed Alwan Alfadhili
UAE Jiu Jitsu Federation
Wygrana na punkty - 06:00
Wojciech Gryz Polish Ju-Jitsu Team
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-45
Gotowy
Tóth Anett
Hungarian Sport Ju-Jitsu Federation
Wygrana na punkty - 06:00
Robin Stijfhals Belgian Ju-Jitsu Federation
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-50
Gotowy
Bader Al-kuzai
Jordan Jiu Jitsu
Maarten Bauwens Belgian Ju-Jitsu Federation Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Ju-Jitsu / Men / Seniors / Duo
(Saturday)
2-54
Gotowy
Dobre Galan
Romanian Martial Arts Federation
Netpong Pothaisong Ju-jitsu association of thailand Wygrana na punkty
Fighting System / Men / Seniors / -77 Kg
(Saturday)
1-53
Gotowy
Andrei Cristian Vacariu
Romanian Martial Arts Federation
Fredrik Widgren Team Sweden Jujutsu Wygrana na punkty - 03:00
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-46
Gotowy
Yacqueline Arosemena
Asociacion Nacional de Jiu Jitsu Japones
Oxana Moskalenko Russian Jiu-jitsu Federation Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-51
Gotowy
Barak Meyouhas
Israel
Wygrana na punkty - 06:00
Viking Wai Chun Wong HONG KONG-CHINA BRAZILIAN JIU-JITSU ASSOCIATION
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-47
Gotowy
Mariella Rafael
Jiu JItsu Federation of the Philippines
Siramol Deepudsa Ju-jitsu association of thailand Wygrana na punkty - 06:00
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-54
Gotowy
Andrea Calzoni
FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Igor Filippov Russian Jiu-jitsu Federation Wygrana na punkty - 03:00
Ju-Jitsu / Women / Seniors / Duo
(Saturday)
2-58
Gotowy
Becirovic Becirovic
Jiu Jitsu Verband Österreich
Wygrana na punkty
Chookhuntongcharoen Yuennan Ju-jitsu association of thailand
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-52
Gotowy
Maarten Bauwens
Belgian Ju-Jitsu Federation
Maciej Kozak Polish Ju-Jitsu Team Wygrana na punkty - 06:00
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-48
Gotowy
Laurie Lesauvage
FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Natascha Coerper Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V