Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-55
Afgelopen
Bohdan Mochulskyi
Ukraine
Gewonnen via Full Ippon - 00:40
Ruslan Seyidov Azerbaijan Ju-Jitsu Federation
Ju-Jitsu / Women / Seniors / Duo
(Saturday)
2-60
Afgelopen
Dams Decrop
Belgian Ju-Jitsu Federation
Gewonnen via Punten
Kaeosrasaen Kumsroi Ju-jitsu association of thailand
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-56
Afgelopen
Florian Pommert
Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Julien Mathieu FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU Gewonnen via Full Ippon - 01:19
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-49
Afgelopen
Tóth Anett
Hungarian Sport Ju-Jitsu Federation
Kaila Napolis Jiu JItsu Federation of the Philippines Gewonnen via Punten - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
4-39
Afgelopen
Kuandyk Konyssov
Kazakhstan Jiu-Jitsu Association
Nurzhan Seiduali Kazakhstan Jiu-Jitsu Association Gewonnen via Punten - 06:00
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-57
Afgelopen
Sergej Balbuzki
Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Gewonnen via Full Ippon - 01:15
Jeppe Rennebo Raassi Tellund Ju-Jitsu Danmark
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -69 Kg
(Saturday)
5-43
Afgelopen
Amaury Detemmerman
Belgian Ju-Jitsu Federation
Valentin Blumental FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU Gewonnen via Punten - 06:00
Ju-Jitsu / Men / Seniors / Duo
(Saturday)
2-56
Afgelopen
Netpong Pothaisong
Ju-jitsu association of thailand
Divjak Jakšič Ju-jitsu Federation of Slovenia Gewonnen via Punten
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -85 Kg
(Saturday)
6-53
Afgelopen
Barak Meyouhas
Israel
Won Hee Jo Jiu-Jitsu Association of Korea Gewonnen via Punten - 06:00
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-58
Afgelopen
Abu-bakir Zhanibek
Kazakhstan Jiu-Jitsu Association
Gewonnen via Punten - 03:00
Jairo Alejandro Viviescas FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-50
Afgelopen
Oxana Moskalenko
Russian Jiu-jitsu Federation
Meshi Rosenfeld Israel Gewonnen via Overgave - 05:17
Ju-Jitsu / Women / Seniors / Duo
(Saturday)
2-59
Afgelopen
Becirovic Becirovic
Jiu Jitsu Verband Österreich
Gewonnen via Punten
Meotti Paganini FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -69 Kg
(Saturday)
5-44
Afgelopen
Mandil Nadav
Israel
Haidar Abbas FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU Gewonnen via Punten
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-59
Afgelopen
Arslan Antonov
Russian Jiu-jitsu Federation
Gewonnen via Punten - 03:00
Bjarne Lardon Belgian Ju-Jitsu Federation
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
4-40
Afgelopen
Juan Castillo
FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Gewonnen via Overgave - 01:21
Vlad Dan Lascu Romanian Martial Arts Federation
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-51
Afgelopen
Galina Duvanova
Kazakhstan Jiu-Jitsu Association
Karolina Chłobuszewska Polish Ju-Jitsu Team Gewonnen via Punten - 06:00
Ju-Jitsu / Women / Seniors / Duo
(Saturday)
2-61
Afgelopen
Lechowicz Wowra
Polish Ju-Jitsu Team
Ittensohn Ittensohn Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V Gewonnen via Punten
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
4-41
Afgelopen
Jeison Camilo Mora
FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Faris Kashmeeri SAUDI JIU-JITSU FEDERATION Gewonnen via Punten - 06:00
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-60
Afgelopen
Julian Schmid
Schweizerischer Judo und Ju-Jitsu Verband
Gewonnen via Punten - 03:00
Salvatore Luna FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Ju-Jitsu / Men / Seniors / Duo
(Saturday)
2-57
Afgelopen
Ben Brahim Iazzetta
FEDERAZIONE JU JITSU ITALIA
Gewonnen via Punten
Butler Paszkiewicz Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-52
Afgelopen
Jessica Mcneill
Canadian Jiu Jitsu Association
Amal Amjahid Belgian Ju-Jitsu Federation Gewonnen via Overgave - 01:25
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
4-42
Afgelopen
Juan Castillo
FEDERACIÓN COLOMBIANA DE JIUJITSU
Gewonnen via Punten - 06:00
Kuandyk Konyssov Kazakhstan Jiu-Jitsu Association
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-53
Afgelopen
Siramol Deepudsa
Ju-jitsu association of thailand
Laurie Lesauvage FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU Gewonnen via Punten - 06:00
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-61
Afgelopen
Igor Filippov
Russian Jiu-jitsu Federation
Gewonnen via Full Ippon - 01:45
Simon Wissmann Jiu Jitsu Verband Österreich
Ju-Jitsu / Women / Seniors / Duo
(Saturday)
2-62
Afgelopen
Roussey Van Rijn
Judo Bond Nederland
Birn Sturm Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V Gewonnen via Punten
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-62
Afgelopen
Ecco Van Der Veer
Judo Bond Nederland
Louis Cloots Belgian Ju-Jitsu Federation Gewonnen via Punten - 03:00
Ju-Jitsu / Women / Seniors / Duo
(Saturday)
2-65
Afgelopen
Ittensohn Ittensohn
Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Birn Sturm Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V Gewonnen via Punten - 05:13
Jiu-Jitsu / Women / Seniors / -55 Kg
(Saturday)
3-54
Afgelopen
Kaila Napolis
Jiu JItsu Federation of the Philippines
Meshi Rosenfeld Israel Gewonnen op Beslissing - 06:00
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -56 Kg
(Saturday)
4-43
Afgelopen
Faris Kashmeeri
SAUDI JIU-JITSU FEDERATION
Wojciech Gryz Polish Ju-Jitsu Team Gewonnen via Overgave - 02:11
Jiu-Jitsu / Men / Seniors / -69 Kg
(Saturday)
5-45
Afgelopen
Jun Yong Cho
Jiu-Jitsu Association of Korea
Gairbeg Ibragimov Russian Jiu-jitsu Federation Gewonnen via Punten - 06:00
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-64
Afgelopen
Bohdan Mochulskyi
Ukraine
Julien Mathieu FEDERATION FRANCAISE DE JUDO, JUJITSU Gewonnen via Full Ippon - 02:19
Fighting System / Men / Seniors / -62 Kg
(Saturday)
1-65
Afgelopen
Sergej Balbuzki
Deutscher Ju-Jutsu Verband e.V
Abu-bakir Zhanibek Kazakhstan Jiu-Jitsu Association Gewonnen via Punten - 03:00